Radošā nedēļa 2015

5.jūnijā notika Radošās nedēļas 2015 noslēgums.Bērni mācījās programmēt ar Scratch – veidot apsveikumus un spēles, izmēģināja arī citus IKT rīkus, piemēram, Voki. Mūzikā – spēlēja teātri un dziedāja. Te ir izveidotas divas prezentācijas. Fonā skan teksts angliski, jo ar SlideTalk tas ir iespējams. Cerams, ka tas netraucēs apskatīt bildes. Un vispār – mācamies arī valodas, jo daudziem IKT rīkiem, lai ar tiem darbotos, nepieciešamas angļu valodas zināšanas.Ja vēlaties apskatīt vairāk, droši klikšķiniet uz iezīmētajiem tekstiem – atvērsies cita saite ar attiecīgo informāciju.

Paldies visiem bērniem, kas piedalījās! Tas bija jauki!

SlideTalk Video: Theater

Ekskursija Rīgā

Rīgas kuģniecības un vēstures muzejāIMG_4118

IMG_4140
IMG_4144

IMG_4146

Brauciens ar kuģīti – apskatījām Rīgas kuģu ostas teritorijuIMG_4148

IMG_4167

IMG_4175

IMG_4182

Rīgas biržā iepazinām unikālu ekspozīciju, ar leģendāru mākslas pasaules personību – Pjēra Ogista Renuāra (Pierre-Auguste Renoir), Anrī Matisa (Henri Matisse), Vinsenta van Goga (Vincent van Gogh), Pola Gogēna (Paul Gauguin), Marka Šagāla (Marc Chagall), Raula Difī (Raoul Dufy) un Pablo Pikaso (Pablo Picasso) – daiļradi. Izstādē apskatījām Pikaso „Faunu” sērijas gleznas un autora keramiku, Difī „Vansas strūklaka”, Šagāla „Pulkstenis liesmojošās debesīs”, Pola Siņjaka (Paul Signac) „Pavasaris Provansā” un citus darbus.

IMG_4193

Rīgas Pētera baznīcā apskatījām izstādi par dzintaru un arī uzbraucām tornī, lai apskatītu Rīgu no augšas

IMG_4246

IMG_4206

IMG_4212

IMG_4219

IMG_4222

IMG_4227

IMG_4231

Arī LIDO apmeklējums
IMG_4255

 

Nobeigumā  Rīgas Sporta manēžā apskatījām pasaulē jaunāko, lielāko un vēsturiski aptverošāko izstādi par jūrniecības augstāko sasniegumu un lielāko traģēdiju – leģendāro okeāna laineri Titāniku. Diemžēl fotografēt nedrīkstēja. Ir tikai kopbilde uz kuģa kāpnēm.

IMG_1138135-044819810

Ieskats izstādē: Titāniks

Ir dzirdētas vairākas versijas par to, kā Titāniks nogrima, bet Džeimss Kamerons ar savu komandu, atzīmējot Titānika bojāejas simtgadi, radīja datorgrafisku traģēdijas attēlojumu:

Ekskursija

2015.gada 3.jūnijā 

Ekskursija uz Rīgu 

Izbraukšana no skolas plkst.8.30, Skujenē pie “Madarām” – plkst. 8.35, Ģērķēnos – plkst.8.40.

Lūgums silti apģērbties, nodrošināties ar lietus sargiem vai lietus mētelīšiem utml., paņemt līdzi maizītes, ja nu sagribas ēst ātrāk. Būs jau arī LIDO, bet pēcpusdienā. Maršrutā – Vecrīga (Kuģniecības muzejs, Rīgas birža u.c.), pārsteigums 2 stundu garumā (tikai silti saģērbties!!!), tad LIDO un beidzot – Titāniks.

Līdzi paņemt arī labu garastāvokli!

Atpakaļ Skujenes pagasta teritorijā būsim mazliet vēlāk nekā plānojām ap plkst. 19. Tas atkarīgs, cik ilgi būsim LIDO un Titānikā 😉